ID e ofertes C99193
Oferta ka 1701 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Cherokee ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Jeep Cherokee ne gjendje perfekte. Vetem 100.000 km origjinale. Motorr V6, 2400 cc, benzine+gaz. Kambio automatike, 4x4, sedilje elektrike, lekure me ngrohje, komanda ne timon, xhama elektrik, baxha xhami, disqe 18. Impiant muzike me bagazhier. Impianti i gazit i sapo vendosur me garanci 2 vjecare. Targa shqiptare dhe dokumenta te paguara deri ne qershor 2017.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692020993
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin