ID e ofertes C65986
Oferta ka 1211 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jaguar XJ8 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

JAGUAR XJ8,LUNGO.VITI 2003 I BER KOMPLET MODEL I RI 2005 3.2 .BENZIN -GAZ SHUM EKONOMIKE.MAKINA KA VETEM 140000KM ORIGJINALE.MAKINA ESHT FULL OPSION SEDILJE NGJYR BEZHE ELEKTRIKE ME NGROHJE.AUDIO CD+BAGAZHIER ME 6CD.SENSOR PARKIMI MBRAPA.PASQYRA ELEKTRIKE.DRITA BIKSENON.DHE SHUM OPSIONE TE TJERA.MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA SI VAJ FLTRA MOTORRI +KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA NUK KA NEVOJ PER ASGJE.TANI.MAKINA NDOLLET NE LEZHE.MAKINA KA DHE OPSION NDERRIMI.----VIBER---WHATSAPP---0697923400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0697923400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin