ID e ofertes C1119
Oferta ka 1196 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jaguar S-Type ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. -Ngjyra perle, jeshile ne blu. -Impiant gazi i sapo montuar me 2 vjet garanci. Konsum shume i vogel. -Drita xsenon -Sendile elektrike lekure bezhe shume te pastra -Klima me dy zona. Taksa dhe siguracion te paguara per nje vit dhe te gjitha sherbimet e bera. Makines mund ti behet cdo lloj prove. Tel. : 0696212151

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin