ID e ofertes C66328
Oferta ka 1969 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jaguar S-Type , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
4 999 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

jaguar viti 2002 benxin sa po ka ardhur esht targuar me dokumenta te paguara per nje vite ndarruar vaj filtra kater gomma te reja sapo jan ven shum ne gjendje shum te mir full me and tra cmimi arsyshem dhe i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0695600685
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin