ID e ofertes C62091
Oferta ka 839 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Sonata , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
80 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine. Makina ka kambjo manuale. Disqe Alumini + goma te reja. ABS - ESP. Radio CD - MP3. Xhama & Pasqyra Elektrike. Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni. 2-Celesa,Alarm. Fener Mjegulle. Etj... Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte. Kam motorr 2.3 Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM. Ka 83.000 KM afersisht. Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 8.800€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve. Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet. Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli. Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni 0685077313,,,00306994867940

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin