ID e ofertes C66745
Oferta ka 718 shikime
€5,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Santa Fe , Fuoristradë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Kafe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kamio automatike Goma te reja Kilometra origjinale Xhama te zi origjinal Letra te paguar deri ne qershor Ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove .... Bej dhe ndrrime me C 220 2002 . Kontakt 0685756363 whats app viber Cmimi 5800 € i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin