ID e ofertes C27167
Oferta ka 1454 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Santa Fe ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
189 600 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

hyundai santa fe viti 2002 e sapoardhur me dogane te paguar motorr 2.4 benzine + gaz (sekuencial ne kok te pistonit marka brc i shenuar ne leje qarkullimi)impjanti eshte i montuar ne vendin e origjines itali auto potente dhe ne te njejten kohe ekonomike 500 leke per 100 km (kombinuar) 4&4 aktive gjith kohes, kondicioner, xhama te zi origjinal, sensor parkimi,kasetofon me usb, xhama dhe pasqyra elektrike,disqe alumini , goma 100% te reja , me te gjitha sherbimet te kryera gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin