ID e ofertes C1278
Oferta ka 1188 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Matrix ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makine Hyundai Matrix ne gjendje shume te mire pune dhe shume ekonomike. Makina eshte me nafte me motor 1.5 dhe harxhon vetem 4.5 litra ne 100 km. - Ka ngjyre gri metalizato, me xhama dhe pasqyra elektrike si edhe kondicioner. - Me Kamjo Manuale. - Viti i prodhimit 2002. - Kilometra deri tani jane 116000 km. Per me shume informacion, telefononi ne numrin 0682467691.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin