ID e ofertes C124685
Oferta ka 5238 shikime
€4,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai i10 , Veturë
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
39 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makine hyundai i10, e blere ne koncesionar ne Tirane me 0 km, dhe e perdorur kryesisht ne tirane, nga nje person femer.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

disqe celiku, drita mjegulle, gomë rezervë, mbyllje me telekomandë, mp3, radio/cd, sediljet pas të palosshme, timon elektrik, xhama elektrikë