ID e ofertes C59565
Oferta ka 2180 shikime
€5,490
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai i10 ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
35 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Të dhënat Teknike:Viti i prodhimit: 2011 Kilometra të përshkuara: 36.500 km Motorri: Benzinë, 1.2 (1248 cm3) Kambio: Automatike Fuqia: 78 KF Ngjyra : Vishnje e erretKonsumi i karburantit (i kombinuar): 5.8 l/100 kmNr. dyerve: 4/5 Nr. vendeve: 5 Nr. i celsave: 2Ngjyra: Vishnje e erret Pronësia e mëparshme: 1 PersonGjatesi 3565 mm Gjeresi 1595 mm Lartesi 1540 mm.Opsionet :Airbag shoferi dhe pasagjeri Airbag anësor Klimatizator Timon hidraulik Airbag shoferi dhe pasagjeri Hapje qëndrore me telekomandë Sistem anti-bllokim gjatë frenimit (ABS) Celës me cip Timoni dhe leva e marshit me veshje lëkure Xhamat me komandim elektrik Timon i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi Sistem ISOFIX për karrige fëmijësh Drita mjegulle Kompjuter bordi Disqe celiku 14" Sediljet e pasme të palosshme 1/3-2/3 Sensorë parkimi mbrapa*Automjeti është blerë i ri në koncesionar dhe eshte ne gjendje perfekte teknike!Cmimi: 5.700 Euro me T.V.SH, targa shqiptare dhe të gjitha dokumentat e paguara dhe me siguracionin FULL KASKO.Për më tepër info: Kontakt: +355 67 6000 566

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin