ID e ofertes C1374
Oferta ka 1239 shikime
€5,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Transit ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Transit 2.5 Diesel Viti Prodhimit 2001 Dopio gome dopio gabin kazan vet shkarkues ABS kondicioner cd player 130.000 milje origjinale te makines Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi---5300 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDFClub—Viber-WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin