ID e ofertes C8198
Oferta ka 1088 shikime
€11,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Transit Connect , Portobagazh
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
8 900 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford TRANSIT CONNECT- FRIGORIFERIK, 1.8 TDCi, Viti 2012, 11.300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: E bardhe Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 8973 Regjistruar per here te pare ne Qershor 2014 Vende : 1+1 (Frigoriferik) Peshembajtja: 700 kg Volumi: 3.2m3 Xhamat para me komandim elektrik Mbeshtetese koke para per secilin pasagjer Pasqyrat e jashtem manuale Disqe celiku 15” Sedilja e shoferit me ngritje ne lartesi Sistemi i frendimit ABS (sistemi automatik i frenimit) Airbag per shoferin Mbyllja qendrore me pult Timon i pershtatshem ne lartesi dhe aks Radio CD origjinale Drita mjegulle mbrapa 1x dere anesore me rreshqitje Dy dyer per hapjen mbrapa Sistem ftohes deri ne 5 grade Garancia nga Ford per 3 vjet ose deri ne 60.000 kilometra Email: [email protected] Tel. : 04-4500394 Cel. : 069 20 566 92

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Albanialeasing
Tel: 069 20 566 92
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin