ID e ofertes C63678
Oferta ka 919 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Ranger , Fuoristradë me karrocë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet ford ranger viti 2004.makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e ardhur nga zvicra.makina disponon dhe liber servisesh.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin