ID e ofertes C39070
Oferta ka 1248 shikime
€26,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mustang , Sportive
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3700 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
25 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ABS (Anti Lock Braking Systems) EBD (Electronic Brakeforce Distribution) ESP (Electronic Stability Program) Klima automatike bi zone Airbag anësore Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm Airbag shoferi dhe pasagjeri Bluetooth për telefonin Disqe Alumini 18’ Drita automatike Leve e marshit e veshur me lëkurë Drita mjegulle përpara Sedilje Lekure e zeze Termometër për temperaturene e jashtme Immobiliser (Bllokues elektronik i motorrit) Kompjuter në bord Xhamat me komandim elektrik Mbyllje qëndrore me pult Boje metalike Pasqyrat me komandim elektrik Pasqyrat me palosje elektrike Pilot automatik & limitues shpejtesie Sinjale tek pasqyrat 6 altoparlantë Radio CD me komanda në timon Sensore parkimi para dhe mbrapa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin