ID e ofertes C29538
Oferta ka 1189 shikime
€2,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
202 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ford mondeo, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te paguara deri ne korrik 2016, full options, motorr 2.0, shume ekonomik (4,7 litra ne rruge nacionale, 5,6 i kombinuar), klimatronic - klima automatike, 8 airbag, ips (inteligent protection sistem) abs, esp, etj, 4 xhama e pasqyrat elektrike, çmobilizues elektronik, sedilja e shoferit me ngritje elektrike, fenere antimjergull dhe per drita diten (qe nuk prish feneret e dritave te nates), gomat ne gjendje shume te mire, bagazh shume i madh. Makine universale qe mund te perdoret per cdo lloj qellimi dhe teper komode, me kosto shume te ulet. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Eshte makine familjare e perdorur vetem per te shkuar ne pune ose per familjen. Shitet per arsye te blerjes se nje makine me 7 vende.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin