ID e ofertes C28468
Oferta ka 1461 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
240 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

"$$$ Super OKAZION $$$$ Shitet Ford MONDEO 2004 sa me shpejt, ne gjendje shume te mire, per arsye emigrimi " FORD MONDEO prodhim Gjerman 2004 ne gjendje shume te mire teknike/xhenerike/motorrike dhe me aparence shume te bukur. Te Dhenat e pergjithshme: Ford Mondeo Grand Britain_Version Seria 40 Viti Prodhimit: Maj 2004, Koln Germany Modeli 5-door Saloon. 161 mije milje (afer 240 mije Km) nafte 2.0L TDCi DuraTorq 130PS 96Kw (motorri eshte shume i fuqishem128Kuaj Fuqi por dhe konsumon shume pak pa e shtrenguar me TURBON DCi ), KONSUMI I PROVUAR : rruge interurbane (jashte qyteti) 4.2 - 4.6 L/100 km (52mpg) (1700rpm=90kmph) rruge urbane 6.5-7.5L/100km rruge e kombinuar 5.5L/100km 4+1 dyer (HatchBack), 4 dyer me Dritaret elektrike Transmision Manual dhe Diferencial perpara Ngjyra Gri Metallic-Magnum (me shume pak gervishtje) Tapiceria e zeze TRIA (brand Amerikan) shume e paster (nuk eshte perdorur duhan brenda) Sistem Lock me IPS (Inteligent Protection System) + Perimeter Theft System Sistem Frenimi per 4 gomat Anit-Lock Breaking System (ABS), Sistem mbrojtje me Airbag 6 cope Te 2 pasqyrat me komandim elektrik dhe me sistem ngrohje Dual POWER, Sistem ALARMI per mosvendosjen e RRIPIT te Sigurimit Sedilje e Shoferit me kontroll automatik vertikal Me Sistem Sensori Shiu ne xhamin e pasem. Disqe Alumini Origjinal te FORD Sport 18" (me vlere afer 250 pound) Komanda ne timon per Sistemin e Pilotit Automatik (Cruise Control), Me sistem AUDIO SONY bagazhier 6 CD origjinal te FORD, dhe komanda ne Timon per kontroll. Me On Board Computer per Info gjate Udhetimit. Me llampa Halogjene, (drita XENON) Komandim te kendeve te llampave per drite, 4 pozicione. Mjeti eshte mbajtur me te gjitha sherbimet periodikisht, dhe shitet ne pamundesi per ta marre me vete. CMIMI 2000 Euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin