ID e ofertes C5353
Oferta ka 818 shikime
€3,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
165 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina ka ardhur nga italia dhe eshte ne gjendje shum te mire ka 10 dit qe jan paguar taksat vjetore dhe eshte gati per tu shitur me targa AA ..Cmimi i diskutushem 0696758895

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kuçovë

Informacion mbi mjetin