ID e ofertes C1116
Oferta ka 1021 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Mondeo portobagazh, viti 2003, 1.95 TDCI naftë, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale 6 marshe, klima tronik, kasetofon radio/cd me komanda ne timon, 4 xhama dhe pasqyra elektrike, 6 airbag, 142.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa me pult, me doganë, e sapoardhur, Çmimi 2.700 Euro i padiskutueshëm. Cel.0697280073.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin