ID e ofertes C35954
Oferta ka 971 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo ,
Prodhimi:
2002
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
155 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose nderrohet Ford Mondeo 2.0 nafte viti 2002 2500 euroNderrohet me makine me te vogel..Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike vaj filtra te sapo nderruara letra te sapo kryera per nje vit ne sensor parkimi me drita xenon goma 70 % te reja disqe alumini shitet ose nderrohet per arsye se dua nje makine me te vogel ..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kuçovë

Informacion mbi mjetin