ID e ofertes C97179
Oferta ka 1302 shikime
lek150,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford ka , Veturë
Prodhimi:
1998
Kilometrazhi:
68 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

makina është në gjëndje perfekte. taksa, siguracion dhe kolaudim te paguara deri ne shkurt 2017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, mbyllje me telekomandë, radio/cd, sediljet pas të palosshme, xhama elektrikë