ID e ofertes C70089
Oferta ka 860 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Galaxy , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
224 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes ford galaxy qe posedon kondisioner para dhe mbrapa abs xhamat te 6 elektrik edhe te zi original airbeg pilot atomatik sedilje me nxemje audio mp3 me usb dhe karte mbyllje hapje me pult edhe sistem alarmi origilal te vetin disqe alumin 16 + kater goma rezerv 15 me disqe hekri me kupa + nje kamjo rezerv qe ma kan dhan me vete ne gjermani makina me letra te rregullta asht tip top ne pjes xhenerike dhe motorrike e gatshme per gjdo lloj prove 2500 EUR i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin