ID e ofertes C66130
Oferta ka 495 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Galaxy , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
224 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes ford galaxy qe posedon kondisioner para dhe mbrapa abs xhamat te 6 elektrik edhe te zi original airbeg pilot atomatik sedilje me nxemje audio mp3 me usb dhe karte mbyllje hapje me pult edhe sistem alarmi origilal te vetin disqe alumin 16 + kater goma rezerv 15 me disqe hekri me kupa + nje kamjo rezerv qe ma kan dhan me vete ne gjermani makina me letra te rregullta asht tip top ne pjes xhenerike dhe motorrike e gatshme per gjdo lloj prove 2500 EUR i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Mamurrasi

Informacion mbi mjetin

abs, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, klimë automatike, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sistem alarmi, timon elektrohidraulik, xhama elektrikë