ID e ofertes C31773
Oferta ka 1710 shikime
€3,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Galaxy ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI te kuqe viti 2001 model i ri vende 6+1, ngjyra blu metalizato komjuter bordi me disqe alumini, xhama elektrike ne kondicioner dhe sobe me dokumenta te paguara deri ne gusht 2016 cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin