ID e ofertes C26176
Oferta ka 1071 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
135 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ford fusion 1.4 naft viti2005 konsum super minimal 4 gomat e reja ,xenon .me dat 20 Gusht jan ber targa siguracjon sherbimet e bera ne menyr prefekte cdo gje rryp motorri, vaj filtra fomina mund ti.behet cfardo lloj prove esht vetem ti hypesh siper .esht si ne foto aq e paster dhe nga jasht dhe nga brenda

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

shesmakine
Tel: 0683777722
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin