ID e ofertes C96982
Oferta ka 1310 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
142 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FUSION , VITI 2004 , MOTORR 1.4 TDCI ( NAFTE ) 142.000 KM , CD , KONDICONER , OPSIONE NE TIMON , DISQE DHE GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2900 EURO (I PADISKTUESHEM ) CEL : 0692126959

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin