ID e ofertes C93452
Oferta ka 4829 shikime
€4,799 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
122 349 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FUSION 1.4 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE --tip tronic VITI 2007 122349 km ORIGJINALE (me liber servisi) KONDICIONER ABS,SRS, XHAMA ELEKTRIKE XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL KASETOFON ORIGJINAL I FORDIT ME KOMANDA NE TIMON DISQE ALUMINI GOMA TE SAPOVENDOSURA (90%) MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE ESTETIKE MAKINA ESHTE E PERDORUR NGA NJE PERSON. ME DOGANE TE PAGUAR (tvsh) 4799euro i diskutueshemTel. : 0695223320

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin