ID e ofertes C35740
Oferta ka 1700 shikime
€4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
110 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FUSION 1.4 TDI VITI FUND 2004 I SAPO ARDHURME DOGANE TE PAGUAR KAMIO AUTOMAT SUPER GJENDJETAPICERIA LEKURE NGJYRE E KUQE SHUME E PASTERMAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKEESHTE SHUME E PASTER SI LLAMARINE DHE TAPICERIMOTORI 1.4 DIESEL SUPER EKONOMIKE 3.8L PER 100 KM SUPERRRRNGJYRA E ZEZE ORIGJINALE TE FABRIKESKONDICIONER-AIRBAG-ABIES-RADIO CD PLAYRMBYLLJE QENDRORE MAKINA KA ARDHUR NGA VERIU ITALISE DHE ESHTEGATI PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TE MEKANIKU JUAJME I BESUAR PER ME SHUME INFO KONTAKTO NR 0696333033.............

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin