ID e ofertes C65340
Oferta ka 942 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ford focus 1.6 benzin gaz viti 2000 ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike sherbimet te sapo bera , letra deri prill cmimi 2300€ Cel:0698906788

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0698906788
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin