ID e ofertes C64692
Oferta ka 2241 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
70 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford focus 2006 ,me dy dyer , 1.6 nafte TDCI , xhama te zi , kompjuter bordi , opsion sport , manual , goma te reja 90 % , disqe alumini 16 inc , vaji filtra te sapo nderruar te auto kadiu me fature , gjendje xhenerike dhe motorrike perfekte , makina harxhon 4 litra rruge te gjata dhe 6 brenda qytetit .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin