ID e ofertes C63782
Oferta ka 3670 shikime
€2,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Portobagazh
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes ford focus viti 2002 manual 1.8 nafte portobagazh ne gjendje shum te mire moterrika si dhe xhenerike. Makina ka 140 klm orgjinale , mund ta kontrolloni ku te doni ,pa as nje lloje problem na ana ime .eshte ne gjundje super e mire flm. Cemimi i diskutushum flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin