ID e ofertes C63387
Oferta ka 1185 shikime
€1,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION,,Ford Focus 1.8TDI SW viti 2001 me motorr te thjeshte,gjendje shume te mire,si motorrike dhe xhenerike ,tapicerija eshte shume shume e paster,.makina eshte e pajisur me kondicioner abs airbag ,me dy celsa, ,kasetafon me komanda te timoni,4 goma te reja..makine shum e paster.cmimi 1800 euro,,,,makina eshte e porsaardhur dhe me dogane te paguar,makina gati per cdo lloj prove,,,,0699372491

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin