ID e ofertes C62845
Oferta ka 472 shikime
€1,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Portobagazh
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ford tddi 1.8 me dogane pa targa makina eshte ne gjendje shum te mire shum e paster nga jashte dhe brenda cmimi i diskutushem 1900 mundesi nderrimi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin