ID e ofertes C59852
Oferta ka 1178 shikime
€8,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
65 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus 1.6 Benzin Viti Prodhimit 2011 me 66.000 km origjinale eshte bler me 0 dhe e perdorur vtm nga nje dore..kamio automatik-tiptronik kondicioner xhama pasqyra elektrike kompjuter bordi cd player disqe alumini gomat 90 % te reja sallon gjysem rrobe gjysem mershin hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinale…Letra te gjitha te paguaraderi ne Janar 2016..Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmim—8900 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin