ID e ofertes C59117
Oferta ka 1108 shikime
€2,650 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus 1.6 benzin +gas impiant i montuar para 6 muaji me garanci 3 vjet modeli A,E,B sekuencial taksa dhe kualidim deri ne 30.12.2016 e ka te shenuar ne leje qarkullimi benzin+gas .sapo bera sherbime rrip motorri,rrip dinamo vaji,filtra, frena si dhe vaji kamjo automatike.makine eshte e mbajtur paster si nga brenda ashtu dhe jashte sic duket dhe ne foto.makina ka km origjinale ku mund ti vertetoni dhe vete.Gomat e reja 100%. cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin