ID e ofertes C3358
Oferta ka 1859 shikime
€1,650
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Focus 1.8Tdci nafte.Tek Dere, vit prodhimi dhjetor 2002 dal ne treg ne 2003.Gjendja perfekte. Makina ka 252 mij km origjinale.Gomat e reja, Disqe alumini ,Kondicioner , Bateria Akull e re.Mbyllja dhe hapja me Pult.Cmimi 1650 euro. Dokumenta te paguara deri ne Qershor.Shitet per arsye mosperdorimiEmri: Toni Telefon: 0695533407

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin