ID e ofertes C39994
Oferta ka 1324 shikime
€2,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet . Ford Focus 1.8 tdi me injektor te thjesht. viti i prodhimit 2002, km origjinale te sajat. Makina eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt deri ne 2016. Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me gjithe sherbimet e kryera.E gatshme per cdo lloj kontrolli . Cmimi i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin