ID e ofertes C38859
Oferta ka 1132 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES FORD FOCUS 1.8 TDCI ME DOGANE TE PAGUAR E SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE .ABS,SRS,4 AIRBAG,XHAMA ELEKTRIK,RADIO CD,KONDICIONER,TAPICERI SH.E MIRMBAJTUR,DISQE ALUMINI 15+GOMA TE REJA,GJENDJA PERFEKTE E MAKINES.,KONSUMI SH.EKONOMIK.CMIMI DISKUTUSHEM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin