ID e ofertes C38463
Oferta ka 990 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus C-max 2.0 Tdci 100kW( 136PS) Diesel," GHIA" Trasmisioni Manual 6 marshe, Me dogane te paguar, Vetem nje perdorues 1 HAND, Euro 4 Sensor drite, Sensor shiu, Sensor parkimi para dhe mbrapa, Xenon, Navigator, Tempomat, Dvd dhe mp3 player, Sendilje me ngrohje, Kondicioner, Tapiceri ngjyre e zeze, Perde origjinale mbrapa, Komanda ne timon, Disqe 16' me goma dimri ne gjendje shume te mire, 220000 km, Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania me dogane te paguar gati per targa. Fordi eshte ne gjendje perfekte, i jane bere te gjitha sherbimet ne Gjermani te shoqeruara me te gjitha faturat perkatese. Eshte shume e paster si nga jasht ashtu edhe nga brenda. Cmimi 5500 euro i padiskutueshem...!!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin