ID e ofertes C34347
Oferta ka 2455 shikime
€2,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus 1.8 TDCI me look RS Ngjyra Blue Metalizato Viti i prodhimit 2003 2 vjet ne Shqiperi 160.000-170.000 km Disqe Sport 15" MOMO te bardhe Fenere Xenon + LED Drita mjegulle LED Tapiceri e pademtuar fare dhe e modifikuar si Ford Focus RS Kroskoti i veshur me leter karboni Kilometrazhi Sportiv LCD Kasetofon JVC Bluetooth,Michrophone,USB,AUX,mp3,telekomande 250Watt JVC Audio System Konsumi 9.7L/100km ne qytet 4.3L/100km Autostrade 7L/100km e kombinuar Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike Sikuracion i paguar deri ne Nentor 2015 Nuk i eshte paguar taksa e qarkullimit per arsye se nuk e perdor per shkak te pasjes se nje makine te dyte. I disponueshem per ta kontrolluar ne cdo servis. Cmimi 2999€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin