ID e ofertes C31371
Oferta ka 850 shikime
€2,590 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FOCUS 1.8 nafte TD(CI)e kuqe 115cv viti 2002 e ardhur nga gjermania,ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale,shume ekonomike,targa te reja dokumenta te paguara deri fund korriku 2016, full opsion.cmimi i diskutueshem.(Mundesi nderrimi)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin