ID e ofertes C1206
Oferta ka 941 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Përshkrim i sendit Ford focuc.1.6.TDCI. Me dogan te paguar.. Te dhenat teknike Data e par e regjistrimit:13/09/2005 Kilometra te pershkruara:175164.klm..ORIGJINALE,me liber sherbimesh, qe mundet te verfikohen.. Motorri: Nafte.1.6.HDI.me 4 pistona..shum ekonomike.. Kamjo manual Fuqija 74.kw(100. kf) Konsumi i kardurantit(i kombinuar)4.0./100 klm Konsumi i karburantit(urban):6.2. 100 klm Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,me sherbime te kryera qe ne vendin e origjines.E gatshme per cdo lloj prove. E ardhur nga ZVICRA.ZYRIU Cmimi 3000. Euro me dogne te paguar,dhe i diskutushem Per me teper info Kontakt:0692834040

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin