ID e ofertes C29258
Oferta ka 994 shikime
€6,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2009
Kilometrazhi:
145 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus hatchback 1.6 TDCi me fuqi 80 KW (109 Kf) Makina eshte ne kushte perfekte, te gjitha sherbimet jane bere ne servisin e autorizuar. Siguracioni TPL dhe kolaudimi jane kryer ne Prill 2015.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, radio/cd