ID e ofertes C27784
Oferta ka 1083 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 900 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Focus Station Wagon Vit i prodhimit 2000 , 1.6 benzine Station Wagon , kondicioner disqe alumini , te gjitha sherbimet te kryera me grafik sipas kilometrave , dokumenta te paguara deri ne fund te dhjetorit 2015 , makina eshte ne gjendje perfekte .. si nga ana xhenerike dhe ajo motorrike . shitet per arsyje emigrimi .. Tel. : 0692110196

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin