ID e ofertes C26242
Oferta ka 1414 shikime
€11,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
42 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus 2012 - kategoria titanium individuale full option Makina eshte blere me porosi indiviudale tek koncesionari Ford ne Tirane me 0 Km dhe vazhdon te jete ne ganaci Kambio Manuale, 1.6 nafte (motorri me 115 KF), super ekonomike per cdo perdorim Ngjyre e kuqe-vishnje (ngjyra zyrtare e prezantimit te focus) Sensor Parkimi Sistem audio Sony - Bluetooth per telefon, Aux, USB etc. Sun roof (baxha) Komanda ne Timon Disqe gjysem-sportive 18 te porositur nga fabrika Makina ne gjendje shume te mire Cmimi: 11,500 EUR

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin