ID e ofertes C1071
Oferta ka 1390 shikime
€1,750
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ford Focus ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte. motorr 1.6 Benzin Me Impiant Gazi OMVL .Shum ekonomik (3000 lek gaz 450 km) ,183000 KM Origjinale , Kamjo Manuale , Kondicioner , Clima , Xhama Elektrik , Pasqyra Elektrike , Xhami Para Dhe Prapa Me Tharje , 2 Airbag , Hapje Mbyllje Qendrore , Ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike Dhe Xhenerike..Taksat E Paguara Deri Ne Nentor 2015 Tel Amarildo Sterkaj 0692883398 Viber ose whatsapp

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin