ID e ofertes C125865
Oferta ka 21 shikime
lek360,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
138 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus 2004 – 3,000 € (cmim i diskutueshem) Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese femer. Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundit. Me kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021. Bateri e re. Kondicioner i ri i fuqishem dhe i sapombushur. 138,000 km. E perdorur kryesisht per levizje brenda Tiranes. Me kambio manuale. E mbyllur me 5 dyer. Motorri 1.8 nafte Targa shqiptare Ngjyra: blu AM/FM stereo Me mbyllje qendrore me pult 2 Dritare elektronike Fshirese e dritares se pasme

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra të palosshme