ID e ofertes C10146
Oferta ka 916 shikime
€2,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VITI :11/2003 MOTORRI : 1.8 TDCI NAFTE 100 HP KAMBIO :MANUALE 5-1 FTOHJA :KONDICIONER XHAMA ELEKTRIKE TIMON HIDRAULIK DISQE ALUMINI NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE VIZUALE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA CMIMI : 2.700 EURO I DISKUTUESHEMCel. : 0692061517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin