ID e ofertes C119810
Oferta ka 128 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2007
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ford Focus , Motorri 1,6 nafte , Viti 2007 , Pajisur me : abs , airbag , radio-cd , kondisioner , xhama elektrik , me 5 porta , Konsumi :jasht qytetit 4.0 litra / 100 km , ne qytetit 5.9 litra / 100 km dhe i kombinuar 4.7 litra/ 100 km, ngjyra gri metalizato , Kilometrazhi : 155'519 Me dogane te paguar Cmimi 3800€ Nr. Cel : 0672013331

Informacion mbi mjetin

\