ID e ofertes C114495
Oferta ka 2633 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Portobagazh
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
147 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina është përdorur kryesisht në itali. Jan kryer të gjitha kontrollet në detaj dhe të gjitha jan të çertifikuara. Nga ana motorike është e përsosur ,ka vetëm disa gërvishje të vogla nga jasht. Është shumë ekonomike në konsum pasi raporti mesat. është 5litra/100km Makina ka këto aksesor : xhama eletrik mbyllje me pult ,dopio çelsa , klima kondicioner auto , Abs/Airbag , Radio Cd Sony original,kompjuter bordi kontroll komande nga timoni,fenera mjegulle,xhama te pasmet pjeserisht të errëta. Përveç gomave të verës në çmim jan përfshirë edhe gomat e dimrit. Letrat deri Nëntor 2017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kuçovë

Informacion mbi mjetin

abs, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, timon elektrik, timon lëkure, xhama elektrikë