ID e ofertes C106785
Oferta ka 2556 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet: Ford Focus 1.8 TDCI, viti 2003. Ngjyre gri e erret, version Ghia. Shume e mirembajtur edhe e paster brenda-jashte. Taksa dhe siguracion te paguara deri ne Shkurt 2017. Shume ekonomike edhe komode. Me sherbime te bera ne kohe edhe ne gjendje te mire pune. Sherbime te sapokryera si me poshte: - Nderrim vaji. - Filter vaji. - Filter ajri. - Filter kondicioner. - Filter nafte. - Gomat e reja. - Bateri ( 2 vjet garanci ). - Kembe motorri dhe kambio. - Ferrota para-mbrapa etj.. Cmimi shitje 2,500 Euro Cel. : 0697020338

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0697020338
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin